Прийом вторсировини: макулатура, скло, пластик, відходи плівки, стрейча, ПЕТ-пляшки у Дніпрі

Чому важливо переробляти сміття?

Давайте поговоримо з вами про те, що таке переробка сміття і чому вона важлива.

Переробка – це екологічна альтернатива звичайному похованню відходів. Вона дозволяє скоротити кількість використовуваних ресурсів, а також знизити викиди парникових газів.

Все сміття можна умовно розділити на безпечне та небезпечне.

До безпечного можна віднести відходи, які, розкладаючись, не отруюють джерела води та грунт, не є небезпечними для людини, тварин і рослин.

Більш того, органічне сміття приносить користь, адже воно придатне для виробництва добрива та мульчі. Нерідко з нього виготовляють нову продукцію.

З макулатури, наприклад, виробляють туалетний папір та упаковку. Картон може стати упаковкою для яэць, книжковою палітуркою, ековатою або волокнистою плитою, яку використовують в будівництві.

Небезпечним сміттям є токсичні відходи, які потрапляючи на полігон разом зі звичайним сміттям, отруюють землю та водні джерела в радіусі декількох десятків кілометрів. Подібні відходи не підлягають переробці, їх просто утилізують на спеціальному заводі.  Хочемо зазначити, що сортування сміття допоможе захиститися від шкідливого впливу таких речовин, адже завдяки йому вони не потраплять на звалище, а будуть утилізовані належним способом.

З пункту прийому відходи відправляються на переробні заводи. Там з них створюють вторинну сировину, з якої потім виготовляють нову продукцію. Це дуже важливо, оскільки для створення чогось нового не потрібно знову добувати ресурси, а можна скористатися вже наявними. Наприклад, для виготовлення паперу не потрібно знову пиляти ліс, досить переробити макулатуру. Таким способом підприємство економить кошти, адже вторсировина коштує дешевше.

 

Якщо у вас виникла потреба в здачі  вторинної сировини, сміливо звертайтеся в компанію Еко-Рішення. Наші менеджери допоможуть вам здійснити прорахунок та погодять вивезення сировини. 

Давайте разом зробимо світ чистішим!