Прийом вторсировини: макулатура, скло, пластик, відходи плівки, стрейча, ПЕТ-пляшки у Дніпрі

Повторне життя пластикових речей

Однією з головних проблем нашого часу є забруднення навколишнього середовища. Відходи пластика займають особливе місце в цьому процесі в силу своїх унікальних властивостей та сфер застосування. В пластик упаковують харчові продукти, з нього роблять пляшки, посуд, меблі, віконні рами, ПЕТ преформи і багато чого іншого. Ми стикаємося з ним кожен день выд чого відходи пластика ростуть все більше та більше. Наприклад, в Атлантичному океані, за останніми підрахунками екологів, тільки по поверхні плаває близько 20 млн тонн пластмасового сміття.

Що ж робити, щоб скоротити кількість пластикового сміття? Відповідь проста – здавати на вторинну переробку. Пластик з усіх відходів найбільш зручний та легкий для вторинного використання. Наприклад, пляшки і пакети із пластику можуть перероблятися в повному обсязі без залишку.

У наш час дуже багато речей створюють саме з пластикових відходів, а саме:

Контейнери. Це саме першочергове, що роблять з відходів пластика. Так з’являються на світ упаковки для яєць, овочів, морозива і т.д.

Меблі. Пластикові столи, стільці, вішалки та полиці зараз цінуються нарівні з деревом, якщо не більше. За ними не потрібно так ретельно доглядати як за іншими матеріалами, а використовувати можна де завгодно, як в закритому приміщенні, так і на вулиці. Такий продукт не гниє, не іржавіє і не піддається корозії.

Канцелярські товари. У більшості випадків маркери, корпуси кулькових ручок, пенали та інші канцелярські деталі виробляються з вторинних відходів.

Одяг. Багато світових брендів стали випускати лінійки одягу, яку створюють з вторинної сировини. Серед таких матеріалів є і пластик. У процесі переробки пластмасових пляшок виходить вторинна гранула, яку називають флекса, та з якої в подальшому отримують поліестер. Він знаменитий тим, що легко переться, не розтягується, швидко сохне та не сідає після прання. Знайти даний продукт можна в складі джинсів, кофт, шарфів і спортивного одягу.

Відходи пластика застосовуються ще в виготовленні нехарчової плівки, велосипедів, поліетиленових пакетів, технічної стрічки, фурнітури для будівельних робіт, ящиків і т.д. Завдяки рециклінгу нафтопродуктів відбувається економія невідновних копалин паливних ресурсів. Помітно знижується енергоспоживання, скорочуються обсяги викидів твердої вторсировини, зменшується шкода навколишньому середовищу. Грамотний підхід до утилізації продуктів промисловості – шлях до поліпшення екології та оздоровлення майбутніх поколінь.

Компанія Еко-Рішення пропонує налагоджену систему забору вторматеріалів, зокрема пластику, в Дніпрі за найкращими цінами. Не потрібно зберігати поклади відходів, на них потрібно заробляти! Зацікавилися? Телефонуйте за вказаними на сайті номерами, і наші менеджери допоможуть вам в будь-якому питанні.

Почніть зберігати природу для ваших дітей та онуків разом з нами прямо зараз!

Переробка вторинної сировини. Цікаві та важливі факти.

Що нам дає переробка вторинної сировини? Кожен день ми зіштовхуємось із проблемою забруднення, яку потрібно терміново вирішувати. Відбувається це через збільшення виробничих потужностей, зростання населення і т.д. У боротьбі за екологію на перший план виходить завдання подолання забруднення навколишнього середовища. Одним з можливих способів вирішення цього питання може бути переробка вторинної сировини.

 У більшості випадків переробці підлягає:

 • скло
 • гума
 • паперова та картонна продукція
 • метали
 • продукти нафтопереробки
 • електронні компоненти
 • полімери
 • деревина
 • будівельне сміття

Завдяки рециклінгу з перерахованих вище продуктів можна отримати більшу кількість нової продукції, при цьому не використовуючи природні ресурси.

Чи знаєте ви, що:

 • Виробництво скла з склобою вимагає в два рази менше енергії, ніж при виробництві скла з піску та вапняку.
 • При виробництві сталі з переробленої сировини економиться в 4 рази більше енергії, ніж із залізної руди.
 • Переробка 1 т пластику зберігає енергію, відповідну 3 800 – 7 600 літрам бензину.
 • Для виготовлення килимового покриття для кімнати середнього розміру потрібно близько 1 200 пластикових пляшок.
 • Енергії, збереженої при переробці 0,5 кг сталі, досить для роботи лампочки в 60 Ватт протягом 24 годин.
 • Кожна тонна переробленого паперу, картону та гофрокартону зберігає 17 дерев та 26 500 літрів води.
 • Алюмінієва банка, відправлена ​​на переробку, повертається на полицю магазину вже через 60 днів.

Виходячи з усього перерахованого вище, можна зробити висновок, що переробка вторинної сировини має важливе значення, адже багато ресурсів на планеті обмежені. Також слід пам’ятати, що утилізація відходів правильне рішення не тільки з точки зору екології. Вона може бути ще й економічно вигідною, адже фінансові витрати на переробку набагато нижче ніж витрати на нове виробництво.

Компанія Еко-Рішення приймає паперово-картонні відходи, пластикову пакувальну плівку, алюмінієві банки, склобій і т.д за вигідними цінами. Якщо у вас виникла потреба в здачі вторсировини, можете сміливо телефонувати нам за номерами, вказаними на сайті. Наші менеджери допоможуть вам позбавитися від сміття за найкращими цінами в Дніпрі.

Повірте, сміття також може коштувати дорого!

Відділ закупівель: (067)399-28-26, (093)467-97-97, (067)639-18-28, (073)635-78-28

Відділ продажів: (067)635-78-28

Чому важливо переробляти сміття?

Давайте поговоримо з вами про те, що таке переробка сміття і чому вона важлива.

Переробка – це екологічна альтернатива звичайному похованню відходів. Вона дозволяє скоротити кількість використовуваних ресурсів, а також знизити викиди парникових газів.

Все сміття можна умовно розділити на безпечне та небезпечне.

До безпечного можна віднести відходи, які, розкладаючись, не отруюють джерела води та грунт, не є небезпечними для людини, тварин і рослин.

Більш того, органічне сміття приносить користь, адже воно придатне для виробництва добрива та мульчі. Нерідко з нього виготовляють нову продукцію.

З макулатури, наприклад, виробляють туалетний папір та упаковку. Картон може стати упаковкою для яэць, книжковою палітуркою, ековатою або волокнистою плитою, яку використовують в будівництві.

Небезпечним сміттям є токсичні відходи, які потрапляючи на полігон разом зі звичайним сміттям, отруюють землю та водні джерела в радіусі декількох десятків кілометрів. Подібні відходи не підлягають переробці, їх просто утилізують на спеціальному заводі.  Хочемо зазначити, що сортування сміття допоможе захиститися від шкідливого впливу таких речовин, адже завдяки йому вони не потраплять на звалище, а будуть утилізовані належним способом.

З пункту прийому відходи відправляються на переробні заводи. Там з них створюють вторинну сировину, з якої потім виготовляють нову продукцію. Це дуже важливо, оскільки для створення чогось нового не потрібно знову добувати ресурси, а можна скористатися вже наявними. Наприклад, для виготовлення паперу не потрібно знову пиляти ліс, досить переробити макулатуру. Таким способом підприємство економить кошти, адже вторсировина коштує дешевше.

 

Якщо у вас виникла потреба в здачі  вторинної сировини, сміливо звертайтеся в компанію Еко-Рішення. Наші менеджери допоможуть вам здійснити прорахунок та погодять вивезення сировини. 

Давайте разом зробимо світ чистішим!