Прийом вторсировини: макулатура, скло, пластик, відходи плівки, стрейча, ПЕТ-пляшки у Дніпрі

В Україні відбувся запуск «Національної мапи пунктів приймання вторинної сировини»

22 квітня 2021 року відбулася конференція на тему «Офіційний запуск Національної мапи пунктів приймання вторинної сировини» https://recyclingpoints.org .

Даний проєкт був розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» за підтримки Українського державного центру позашкільної освіти та Національного еколого-натуралістичного центру. Основна мета полягає в допомозі пошуку пункту здачі вторинної сировини. На мапі відмічені баки для сортування, станції та спеціалізовані пункти, а також детальну інформацію про актуальні адреси, контакти та години роботи будь-якого з вказаних пунктів.

Наразі на сайті вже занесено 333 пункти але їх число буде зростати і вже до 2023 року планується максимально покрити карту України точками приймання, після чого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

Компанія Еко-Рішення також є на карті пунктів прийому вторинної сировини. Якщо вам потрібно здати на переробку відходи в Дніпрі, сміливо звертайтеся до нас!