Прийом вторсировини: макулатура, скло, пластик, відходи плівки, стрейча, ПЕТ-пляшки у Дніпрі

ТОП-4 екологічних заходів 2021 року в Україні

Пропонуємо вашій увазі ТОП-4 важливих заходи присвячених питанню екології та навколишнього середовища, які відбудуться цього року.  

  1. Спеціалізована виставка органічних продуктів та технологій «Organic» на базі Міжнародної агропромислової виставки «AGRO 2021». Захід буде цікавим всім, хто хоче дізнатись про інноваційні рішення, що виходять на ринок органічних виробів та продукції, побачити технологічні новинки та виробничі машини, а також більш детальніше дізнатись про організацію та підтримку розвитку бізнесу органічного виробництва, еко-упаковку, еко-добрива, органічну косметику, засоби гігієни та ще багато чого іншого. Проходитиме виставка з 06 червня по 11 червня 2021 року в НК “Експоцентр України”, м. Київ, пр-т Академіка Глушкова, 1
  1. «Let’s do it, Ukraine 2021» – 18 вересня 2021 року. Вже багато років поспіль ГО (громадська організація) «Let’s do it, Ukraine» проводить наймасштабніше прибирання  в країні під назвою – «Зробимо Україну чистою разом!». Захід проходить в 24 областях, а долучитись до нього може кожен бажаючий. Якщо у вас виникло бажання прийняти участь – заходьте на сайт організатора та реєструйтесь. У разі виникнення питань сміливо звертайтесь до вашого обласного координатора по вказаним на сайті номерами.
  1. XIX Міжнародна спеціалізована виставка екотоварів для всієї родини «ECO-Expo 2021». Виставка стане місцем для максимально ефективного та продуктивного спілкування з фахівцями в області натуральної, органічної та екологічно чистої продукції. Під час заходу ви зможете дізнатись про органічні та біо-продукти, еко-косметику, еко меблі та аксесуари, органічні товари для дому та господарства. Також вас будуть чекати семінари та майстер-класи, дегустації натуральних продуктів від виробників, демонстрація переробки пластику, інформація про роздільне сортування сміття та ще багато чого цікавого. Захід проходитиме з 06 жовтня по 09 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ, Броварський проспект, 15.
  1. XIV Міжнародна спеціалізована виставка «EcoEnergy Expo ‑ 2021». Мета вставки максимально широко розкрити величезний потенціал та конкурентні переваги сучасних технологій ВДЕ (відновлювальної енергетики) та привернути увагу до екологізації діяльності підприємств ПЕК і промисловості. Серед основних питань будуть:
  • просування заходів з енергозбереження та енергоефективності
  • активізація використання альтернативних видів палива, екологічно чистих видів транспорту
  • стимулювання до впровадження сучасного енергетичного й електротехнічного обладнання, цифрових технологій та систем накопичення енергії для сонячної та вітрової генерації і т.д. Проходитиме виставка з 19 жовтня по 21 жовтня в Міжнародному Виставковому Центрі, м. Київ, Броварський проспект, 15.

Сподіваємось, що якийсь із заходів зацікавить вас і ви отримаєте багато важливої інформації та знайдете однодумців